Cmimet me Te Lira

Bileta Avioni Tirane Milano online

famous duomo sunrise milan europe 1 scaled

“Te Pelqen Milano?
Koha qe te prenotosh bileten tende online.”

Biletaavioni.org

Bileta Avioni Tirane Milano

A jeni te emocionuar per nje udhetim te mahnitshem nga Tirana per ne Milano? Jeni ne vendin e duhur! Nese ju duhet nje menyre per tu larguar nga Tirana per te vizituar nje te afermin tuaj apo per nje udhetim biznesi te rehatshem. Rezervimi I biletes tuaj eshte nje klikim larg jush. Kurre me lehte dhe me sigurt se kaq.

Kur eshte koha e duhur per te rezervuar Bileta Avioni Tirane Milano?

Sigurohuni qe te gjeni cmimet me te lira per bileten tuaj. Gjeni kohen me te pershtatshme per te rezevuar bileten tuaj nga Tirana ne Milano ne websiten tone.

Gjurmoni gjate gjithe kohes cmimet e biletave tuaja.

Nese nuk e dini ne cilen dite biletat jane me te lira kerkoni per gjate gjithe muajit per te gjetur me te liren.

Por kerkoni per udhetime ne momentin e fundit? Kerkoni destinacionin tuaj ne webin tone dhe do shfaqen te gjitha mundesite tuaja.

Informacion I rendesishem para se te pronotoni online bileta avioni Tirane Milano

Kontrollo panelin e informacionit per te marre info ekzakte:

  • Distanca nga Tirana ne Milano    
  • Koha e fluturimit nga Tirana ne Milano
  • Kush linja ajrore kane biletat me te lira nga Tirana ne Milano
  • Kush linja fluturojne drejt per Milano nga Tirana

Rezervo nje hotel ose nje makine me qera gjate udhetimit tuaj ne Milano.

Ne ju sigurojme bileten e avionit tuaj por qe udhetimi juaj te jete sa me I kompletuar dhe sa me perfekt ju duhet te keni rezervuar te pakten hotelin per qendrimin tuaj dhe nje makine me qera ne menyre qe ta shetisni milanon sipas deshires tuaj pa u lodhur aq shume.

Sa aeroporte ka ne Milano?

Ka 3 aeroporte ne Milano: Milan Malpensa, Milan Bergamo dhe Milan Linate.

Cili eshte cimimi me I mire per nje fluturim nga Tirana ne Milano?

Cmimi me I mire I gjetur ne internet nga Tirana ne Milano eshte 22$. Ky cmim eshte kontrolluar ne kompani te ndryshme dhe ndryshon gjate periudhave te muajit.

Sa zgjat fluturimi nga Tirana ne Milano?

1 ore e 20 minuta eshte koha mesatare e fluturimit nga Tirana per ne Milano..

Sa linja ajrore fluturojne pa pushim nga Tirana ne Milano?

Jane 2 linja ajrore qe fluturojne pa pushim nga Tirana ne Milano..

Sa fluturime behen ne jave nga Tirana ne Milano?

Jane mesatarisht 36 fluturime ne jave qe behen nga Tirana ne Milano.

Sa eshte distanca nga Tirana ne Milano?

Distanca nga Tirana ne Milano eshte 1567 km.

Cilin aeroport ka Tirana?

Tirana ka nje aeroport, Tiranen.

Cila eshte zakonisht linja ajrore me e lire nga Tirana ne Milano?

Biletat me te lira zakonisht ofrohen nga kompania e fluturimeve Ernest Airlines.

A jane fluturimet nga Tirana ne Milano te ndikuara nga koronavirusi (COVID 19)?

Shterngimet e shteteve ndryshojne vazhdimisht nga nje vend ne tjetrin ne baze te informacioneve mbi coronavirusin, sugjerohet qe te informoheni perpara cdo udhetimi. Siguria juaj eshte e rendesishme.

Cmimi me I mire per nje bilete kthimi nga Tirana ne Milano?

Bileta me e lire nga Milano eshte gjetur me cmimin 27$. Por cmimet ndryshojne vazhdimisht dhe ju duhet te interesoheni paraprakisht qe planet tuaja te jene sa me te bukura por gjithashtu edhe te kurseni!

Sa linja ajrore fluturojne nga Tirana ne Milano?

Jane 2 linja ajrore qe fluturojne nga Tirana ne Milano.

Cfare mund te gjej tek Biletaavioni.org?

Tek website jone mund te gjeni bileta avioni Tirane Milano me cmimet me te lira. Ne ju ndihmojme edhe me informacione nga wizz air dhe shume platforma te tjera online per te gjetur bileten me te pershtatshme per ju.